Ortaköy Boğazturu Kooperatifi Hoşgeldiniz..
Ortaköy Gezi Tekneleri

Ortaköy Boğaz Turu Kooperatifi

ADRES

Ortaköy, İstanbul

İLETİŞİM

0212 327 24 95

Boğaz Turları
Resimleri büyütmek için tıklayınız
İstanbul Boğazının Tarihi ve Doğal Güzellikleri Sizleri Bekliyor, Her Gün Gerçekleşen 1 Saatlik Boğaz Turu Gezilerimize Davetlisiniz..

Ortaköy Boğaz Turu

Ortaköy Boğaz Turu Kooperatifi bünyesindeki 9 Gezi Teknesi ile her gün Boğaz Turu Gezileri düzenlemektedir. Katılmak isteyenler için bir saat süren gezilerimiz ile Boğazın eşsiz güzellikleri sizlerle..

İstanbul Boğazında yer alan Yalıları ve Koyları yakından görmek isteyenler, İstanbulun tüm güzelliklerini, manazaralarını, boğazdan deniz kokusu ile hissederek görecek ve keyifli anlar yaşayacaksınız.

Kısa Boğaz Turu Gezileri

Boğaz Turu Gezilerimiz, Ortaköy Ortur İskelesinden başlayıp, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü (Boğaz içi köprüsü) ve Fatih Sultan Mehmet köprüsü arasında gerçekleşmektedir. İki Yakanın karşılıklı sahillerinin, tarih kokan asırlık yapıların, muhteşem manzaraların görülmesi ile ortalama 1 saat sürmektedir. Gezi bitişi de tekrar Ortaköy Ortur İskelesinde son bulmaktadır.

Ortaköy Boğaz Turlari ile Boğazın tarihi ve doğal güzelliklerini daha yakından görme fırsatınız olacak, tüm güzellikleri ayrıntıları hissederek unutulmaz saatler geçireceksiniz.  

Kısa Boğaz Turu Güzergahları

Ortaköy Boğaz Turlari Ortaköyden hareketle Kuru çeşme, Arnavutköy, Bebek, Aşiyan, Rumeli Hisarından Anadolu Yakasına geçerek , Anadolu Hisarı, Kandilli, Vaniköy, Çengelköy ve Beylerbeyi Sahillerini dolaşmakta ve tekrar Ortaköye dönmektedir.

Sizin ve sevdiklerinizin hoşça vakit geçireceği, hep hatırlayacağınız güzel anılar yaşamanız dileğiyle..

ORTUR Ortaköy Boğaz Turu Kooperatifi

Ortaköy Gezi Tekneleri
Adresimiz

Mecidiye Mah. Mecidiye Köprüsü Sok. No:15/2 Beşiktaş, İstanbul

Bizi Takip Edin
2024©copyrighttbn web