Ortaköy Boğazturu Kooperatifi Hoşgeldiniz..
Ortaköy Gezi Tekneleri

Ortaköy Boğaz Turu Kooperatifi

ADRES

Ortaköy, İstanbul

İLETİŞİM

0212 327 24 95

Hakkımızda
Ortaköy Boğaz Turu Kooperatifi Hakkında
Ortaköy Boğaz Turu Kooperatifi (ORTUR)

İstanbul boğazının eşsiz güzellikte olan manzarasının tadını, buram buram deniz havası ile birlikte hissetmek isteyen değerli yolcularımız;

Ortaköy Boğaz Turu Kooperatifi, Ortaköy'den her gün bu eşsiz manzarayı görmeniz için üye tekneleri ile birlikte sizlere hizmet vermektedir. 9 tekneye sahip kooperatifimiz, üyelerimiz ve sizlerin desteği ile her geçen gün yeni hizmetleri sizlere sunarak keyifli ve unutulmaz anılarınıza eşlik ediyor.

Her gün Ortaköy, Ortur iskelesinden hareket eden Gezi Teknelerimiz; keyifli saatler geçirmeniz için güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Gezi Turu Teknelerimiz; saatli ve sistematik olarak çalışmaktadır. Ortaköy Boğaz Turu Kooperatifi tarafından bünyesindeki tüm tekneler ve verilen tüm hizmetler denetlenmektedir.

Ortaköy'den hareket eden teknelerimizde, Lavobo, kafeterya, canlı anons ve destek personeli gibi ihtiyacınız olabilecek tüm ayrıntılar mevcuttur. Kaptanlarımız ve personelimiz alanlarında tecrübeli, teknelerimiz ise konforlu ve güvenlidir.

Ortaköy Boğaz Turu Kooperatifi tekneleri,

Boğaz gezilerinize ek olarak aşağıda geçen hizmetleri de değerli yolcularına sunar;

  • Tekne Turları
  • Organizasyonlar
  • Eğlence ve Görsel Şölenler
  • Yemekli Davetler

İstanbul Boğazı'nın yakamozlarla parıldayan tüm görkemi, Asya ve Avrupa Yakasının heybetli kıyıları, Boğaziçi'nin tarih kokan tüm şaheserlerini görmek için acele edin. 

Biz Her gün, Ortaköy Ortur iskelesindeyiz ya siz? 

Her türlü istek, şikayet ve talebinizi bizlere iletebilirsiniz..

Kurumsal Sayfalar
Ortaköy Gezi Tekneleri
Adresimiz

Mecidiye Mah. Mecidiye Köprüsü Sok. No:15/2 Beşiktaş, İstanbul

Bizi Takip Edin
2024©copyrighttbn web