Ortaköy Boğazturu Kooperatifi Hoşgeldiniz..
Ortaköy Gezi Tekneleri

Ortaköy Boğaz Turu Kooperatifi

ADRES

Ortaköy, İstanbul

İLETİŞİM

0212 327 24 95

A.İbrahim Kaptan
Resimleri büyütmek için tıklayınız
İbrahim Kaptan Gezi Tekneleri

1996 yılında küçük bir tekne ile başladığımız Boğaz Turu serüveni, şimdilerde yüzer restaurant düzenindeki büyük gezi teknelerimiz ile devam etmektedir. Yemekli düzende 300 kişilik gruplara kadar servis sunabildiğimiz teknelerimizde tecrübeli ekibimizle birlikte misafirlerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Her yıl düzenli olarak bakımları yapılan Başardılar Turizm teknelerinin iç ve dış cephesi yenilenmiştir. Müşteri beklentilerini ve gelişen pazar dinamiklerini rehber kabul eden firmamız, hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için her geçen gün daha fazla çalışmaktadır.

" Teknemiz turizm işletme belgesine sahip yüzer restaurant sınıfındadır. Güvenlik tedbirlerinin eksiksiz alındığı teknemiz Türk Loydundan klaslıdır."

2014 yılında Düğün & nişan organizasyonları, mezuniyetler, kurumsal toplantılar, iş yemekleri, turistik geziler ve münferit toplantılar ile 25.000 misafirimize teknelerimizde hizmet vermiş olmanın mutluluğunu yaşıyor, gelecekte de Boğaz'da var olmayı hedefliyoruz.

İbrahim Kaptan Gezi Tekneleri - Sezen Akyazı

Ofis Adres: Hafız Ali Sokak 10/B  -  Ortaköy | İstanbul

İskele Adres: Robert Kolej Durağı Önü, Arnavutköy | İstanbul

Tel: 0 212 259 98 91 - Faks: 0 212 259 98 99

www.basardilarturizm.com - info@basardilarturizm.com 

Ortaköy Gezi Tekneleri
Adresimiz

Mecidiye Mah. Mecidiye Köprüsü Sok. No:15/2 Beşiktaş, İstanbul

Bizi Takip Edin
2024©copyrighttbn web