Ortaköy Boğazturu Kooperatifi Hoşgeldiniz..
Ortaköy Gezi Tekneleri

Ortaköy Boğaz Turu Kooperatifi

ADRES

Ortaköy, İstanbul

İLETİŞİM

0212 327 24 95

K.Tezcan Kumsal
Resimleri büyütmek için tıklayınız
Kumsal Tekne Gezileri

Kumsal denizciliğin temelleri çok eskiye dayanmaktadır. Denizcilik bilgimiz babadan oğula geçen balıkçılık mesleğiyle başlamıştır. Ailemizde denizciliğin başlangıcı bir asırdan daha eskidir.

1991 senesinde Kahraman Reis isimli teknemizle Ortaköy'den ilk boğaz turunu başlatan ilk ortaköylü olarak ve daha sonrasında 1995 senesinde Trabzon'da yapılan ilk gezi teknesi olan Kumsal 1'i yaptırarak Sönmez Kumsal ve Tezcan Kumsal'ın kurduğu Kumsal Denizcilik, turizme hizmet etmeye başlamıştır.

Kuruluşumuzdan bu yana birçok önemli aktivite, organizasyona imza atarak ve boğazın en gözde teknelerinden Kaptan Tezcan Kumsal'ın kurduğu Kumsal Denizcilik, turizme hizmet etmeye başlamıştır. Kuruluşumuzdan bu yana bir çok önemli aktivite, organizasyona imza atarak ve boğazın en gözde teknelerinden Kaptan Tezcan Kumsal'ı hizmete sokarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Kumsal Denizcilik bugüne kadar yaptığı binlerce gezi ve organizasyonda hiçbir aksaklık, kaza ve olumsuzluk yaşamadan üstlendiği tüm gezi ve organizasyonları en iyi şekilde yerine getirmiştir.

Kumsal Tekne Gezileri

Adres :Mecidiye Mah. Arnavutköy Kuruçeşme Cad. Nar Sok. No: 4/A Beşiktaş / İstanbul

Telefon :+90 (542) 411 14 24

Sabit :+90 (542) 411 14 24

Fax :+90 (212) 236 78 83

www.kumsaltur.net - info@kumsaltur.net

Ortaköy Gezi Tekneleri
Adresimiz

Mecidiye Mah. Mecidiye Köprüsü Sok. No:15/2 Beşiktaş, İstanbul

Bizi Takip Edin
2024©copyrighttbn web